Вже вчетверте раз на рік, на День Франкофонії, вулицю Костьольну повністю перекривають – вона стає пішохідною. 10 червня на одній із найбільш “французьких” вулиць Києва вирував ярмарок прикрас і різних милих дрібничок, книжок і посуду, екологічного одягу й іграшок, виготовлених з любов’ю.

Вуличний театр, виступи музичних груп і діджеїв з франкомовних країн, кулінарні майстер-класи, велика фотозона, розваги для дітей, фудкорти з делікатесами з усього світу (але найбільше гостей свята цікавили українські смаколики), освітня зона франкомовних країн, театральні постановки французькою й українською мовами.

Музичну програму свята відкрив виступ повноважних послів країн-учасниць фестивалю – Франції, Бельгії та Канади. На сцені співали: Ізабель Дюмон – надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні, Роман Ващук – надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні, Люк Якобс – надзвичайний і посол Бельгії в Україні, французький співак і композитор Батіст Амон. Завершив «посольський» виступ Роман Ващук запальною піснею Джо Дассена «Les Champs-Elysees». І все це – у супроводі французького музичного гурту BaptisteW. Hamonта шансон’є Leo Sterman.

Захоплення гостей свята викликали також виступ аматорського барокового хору Open Opera Ukraine, який виконав унікальні композиції раннього французького бароко, неперевершена шоу-вистава від Театру тіней «Teulis». Вибагливу публіку сколихнув потужний вокал Маряни Головко, запальний рок-н-рол «Руки в Брюки», фанковий оркестр reFUNKtion, джаз і блюз Yellow Shoes Band та інші.

Незважаючи на страшенну спеку, народу на святі було – не протовпитися! Але, здебільшого, гаманці відкривали іноземці.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Povnovazhni-posly-vystupyly-z-muzychnoyu-programoyu-na-svyati-Frankofoniyi-u-Kyyevi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Povnovazhni-posly-vystupyly-z-muzychnoyu-programoyu-na-svyati-Frankofoniyi-u-Kyyevi-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствовиступ,День Франкофонії,ярмарокВже вчетверте раз на рік, на День Франкофонії, вулицю Костьольну повністю перекривають - вона стає пішохідною. 10 червня на одній із найбільш 'французьких' вулиць Києва вирував ярмарок прикрас і різних милих дрібничок, книжок і посуду, екологічного одягу й іграшок, виготовлених з любов’ю. Вуличний театр, виступи музичних груп і діджеїв...| Київської області та України | Kiev Time