Суд задовольнив позов військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України, завдяки чому були відновлені чотири зенітні гарматно-ракетні комплекси.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, завдяки принциповій позиції військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України, було забезпечене реальне виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду у справі за позовом військової прокуратури в інтересах 72 окремої механізованої бригади щодо зобов’язання одного з державних підприємств оборонної промисловості провести ремонт бойової техніки.

Факт неналежного виконання своїх обов’язків військовослужбовцем, який відповідав за контроль виконання ремонтних робіт було встановлено вироком Білоцерківського міськрайонного суду.

Через недбалість військовослужбовця, в акт технічного приймання чотирьох зразків бойової техніки ППО безпідставно були включені роботи, які підприємство не виконувало. Таким чином, державі було завдано збитків на загальну суму 266 тис.грн., а бойова техніка належним чином відновлена не була.

“На виконання рішення суду одним з державних підприємств проведено ремонт та повністю відновлено боєздатність чотирьох зенітних гарматно-ракетних комплексів, які наразі повернуті до військової частини.” – йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що зенітний гарматно-ракетний комплекс “Тунгуска” – це автономний високомобільний багатофункціональний комплекс ближньої дії, призначений для боротьби з літаками, вертольотами, легкоброньованими наземними і морськими цілями у складній радіоелектронній обстановці, у будь-яких погодно-кліматичних умовах, як вдень, так і вночі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/tunguska_vsu-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/tunguska_vsu-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваВладаЗброя УкраїниКиївська областьСуспільствоУкраїнське військо72-ОМБр,Білоцерківський гарнізон,Військова прокуратура,зброя,ЗГРК "Тунгуска"Суд задовольнив позов військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України, завдяки чому були відновлені чотири зенітні гарматно-ракетні комплекси. Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, завдяки принциповій позиції військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України, було забезпечене реальне виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду у справі за позовом військової...| Київської області та України | Kiev Time