Приміщення площею понад 4 тис. кв. м, які розміщені у нежитловому будинку, належали до державної власності та не підлягали приватизації. Тривалий час вказаним майном користувалось Державне підприємство спеціалізованих ремонтно-будівельних та монтажно-налагоджувальних робіт «Київкомунекологія».

У 2017 році, незважаючи на встановлену заборону на відчуження цього об’єкту, право власності на приміщення було зареєстровано за приватним підприємством «Дартс» на підставі договору купівлі-продажу від 10.11.2003.

Водночас прокуратура м.Києва з’ясувала, що Фонд державного майна України згоду на відчуження вказаних приміщень не надавав, аукціон з продажу цього майна не проводився, а договір купівлі-продажу від 10.11.2003 взагалі не укладався.

У зв’язку з цим, прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою визнати недійсним договір купівлі-продажу нерухомого майна від 10.11.2003 та скасувати державну реєстрацію права власності на спірне майно за приватним підприємством.

Повідомляє 18 червня прес-служба прокуратури міста Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Prokuratura-mista-Kyyeva-vymagaye-povernuty-derzhavi-budivlyu-na-Dorogozhychah.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Prokuratura-mista-Kyyeva-vymagaye-povernuty-derzhavi-budivlyu-na-Dorogozhychah-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївСуспільствобудівля,Київ,прокуратура,Фонд держмайнаПриміщення площею понад 4 тис. кв. м, які розміщені у нежитловому будинку, належали до державної власності та не підлягали приватизації. Тривалий час вказаним майном користувалось Державне підприємство спеціалізованих ремонтно-будівельних та монтажно-налагоджувальних робіт «Київкомунекологія». У 2017 році, незважаючи на встановлену заборону на відчуження цього об’єкту, право власності на приміщення було зареєстровано...| Київської області та України | Kiev Time