Завдяки позиції Бориспільської місцевої прокуратури відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення.

Установлено, що в жовтні 2016 року на підставі рішення Комунального підприємства Бориспільської райради Бориспільського районного «Бюро технічної інвентаризації» про державну реєстрацію у власність громадянину надано земельну ділянку лісового фонду у межах Іванківської сільської ради Бориспільського району загальною площею майже 1,5 га та вартістю понад 1 млн. грн.

Однак, вказана земельна ділянка повністю накладається на землі, які належать на праві постійного користування ДП «Бориспільське лісове господарство». Крім того, земельна ділянка не вилучалась у встановленому законом порядку зі складу земель лісового фонду.

Таким чином, зазначені землі, відповідно до вимог земельного та лісового законодавства, належать до земель державної власності лісогосподарського призначення та повинні використовуватись для ведення лісового господарства в порядку, визначеному Лісовим кодексом України.

З огляду на викладене, суд погодився з доводами позову прокуратури, що передача спірної земельної ділянки відбулась з порушенням вимог чинного законодавства.

Позов місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі, визнано недійсним рішення про державну реєстрацію та витребувано на користь держави земельну ділянку лісогосподарського призначення.

Повідомляє 18 червня прес-служба прокуратури Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/lis-800x44518-06-18-1529333816-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/lis-800x44518-06-18-1529333816-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївська областьСуспільствоземлі лісового фонду,Київська область,прокуратураЗавдяки позиції Бориспільської місцевої прокуратури відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення. Установлено, що в жовтні 2016 року на підставі рішення Комунального підприємства Бориспільської райради Бориспільського районного «Бюро технічної інвентаризації» про державну реєстрацію у власність громадянину надано земельну ділянку лісового фонду у межах Іванківської сільської ради Бориспільського району загальною...| Київської області та України | Kiev Time