Надія Савченко здала свою картку для голосування, пішла із сесійної зали парламенту та була затримана слідчими СБУ в приміщені Верховної Ради після того, як їй зачитали підозру.

В четвер, 22 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради, народні депутати проголосували за зняття недоторканості з нардепа Надії Савченко, яку генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив у підготовці до державного перевороту терактів в Києві.  Зокрема, за словами Луценка, слідчі мають “незаперечні докази” того, що Савченко особисто планувала і давала вказівки щодо вчинення теракту у сесійній залі ВР. Під час засідання генпрокурор Луценко представив відеозапис з доказами підготовки державного перевороту Надією Савченко та її спільниками.

Також Генпрокуратура опублікувала частину матеріалів розслідування даної справи.

Згоду на притягнення до кримінальної відповідальності дав 291 нардеп. За затримання Савченко проголосували 277 депутатів, а за арешт – 268 народних обранців.

Як повідомляє УНІАН, після завершення голосування Надія Савченко здала свою картку для голосування,  пішла із сесійної зали парламенту та була затримана слідчими СБУ в приміщені Верховної Ради після того, як їй зачитали підозру. Після цього Савченко у супроводі слідчих і журналістів пішла пішки в бік ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід Рубану на домашній арешт і передати на поруки нардепу Надії Савченко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/117243.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/117243-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюВладаВерховна рада України,Володимир Рубан,державний переворот,Надія Савченко,недоторканість,терактНадія Савченко здала свою картку для голосування, пішла із сесійної зали парламенту та була затримана слідчими СБУ в приміщені Верховної Ради після того, як їй зачитали підозру. В четвер, 22 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради, народні депутати проголосували за зняття недоторканості з нардепа Надії Савченко, яку генеральний прокурор...| Київської області та України | Kiev Time