Президент України Петро Порошенко зазначив, що російська православна церква є елементом російської політичної системи.

Про це він заявив під час міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”

“РПЦ, як і ядерна зброя, – це елемент російської політичної системи. В Кремлі самі це визнають. У нас є лише одна відповідь: вам немає що робити в Україні. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію.”, – наголосив глава держави.

Нагадаємо, нещодавно президент Росії Володимир Путін на Валдайському форумі в Сочі розповів про те, що буде з тими, хто зважиться застосувати ядерну зброю проти Росії. “Ми жертви агресії, ми, як мученики, потрапимо до раю. А вони просто здохнуть. Тому що навіть покаятися не встигнуть!”, – сказав Путін.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/resize_AqGzRBNVtSPrL41H87DKjgl9F3cvmfW5_980x590.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/resize_AqGzRBNVtSPrL41H87DKjgl9F3cvmfW5_980x590-150x150.jpgadminАнтипропагандаВладаКиївПолітикаСуспільствоПрезидент України Петро Порошенко зазначив, що російська православна церква є елементом російської політичної системи. Про це він заявив під час міжнародної конференції 'Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед' 'РПЦ, як і ядерна зброя, - це елемент російської політичної системи. В Кремлі самі це визнають. У нас є...| Київської області та України | Kiev Time