Колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі повідомив, що готується до повернення в Україну.

“Я готуюся до повернення в Україну, українські студенти мають готуватися до повернення в Україну”, – сказав політик в ефірі NewsOne у п’ятницю, 30 березня.
За словами лідера Руху нових сил, зараз він їздить Європою і проводить зустрічі.
“Найближчими днями у нас запланована ціла низка зустрічей. Через кілька днів я зустрічаюсь із однією великою групою українців, які навчаються у туристичних інститутах Європи. Ми збираємо студентів декількох туристичних ВУЗів з усієї Європі в одне місце, ми робимо це за допомогою української діаспори, і ми з ними влаштовуємо семінар щодо перспектив розвитку туризму в Україні”, – повідомив політик.
Нагадаємо, 12 лютого Михайло Саакашвілі був затриманий у Києві і доправлений на літаку до Варшави. Пізніше стало відомо, що політик перебуває в Нідерландах і отримав там посвідчення особи.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2135288-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2135288-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаМихайло Саакашвілі,Повернення в Україну,Рух нових сил,студентиКолишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі повідомив, що готується до повернення в Україну. 'Я готуюся до повернення в Україну, українські студенти мають готуватися до повернення в Україну', - сказав політик в ефірі NewsOne у п'ятницю, 30 березня. За словами лідера Руху нових сил, зараз він їздить Європою і проводить зустрічі. 'Найближчими...| Київської області та України | Kiev Time