“СЕКРЕТАРЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВЩИНИ ЗАТРИМАНО НА ХАБАРІ” – проце повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва:

“Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №5 співробітниками СБУ та Національної поліції України затримано на хабарництві секретаря бюджетної комісії однієї з селищних рад Київської області.

Жінку-посадовця затримали після передачі другої частини хабаря, яку вона отримала у вигляді автомобіля «Volkswagen Sharan» та грошових коштів у сумі 5 тисяч гривень. Перша частина хабаря складала 2 тисячі доларів США та була одержана зловмисницею у листопаді поточного року.

Слідством встановлено, що неправомірну вигоду посадовець зажадала від підприємця за сприяння у прийнятті позитивного рішення головою та членами виконкому селищноï ради про надання дозволу на розміщення двох МАФів на території вказаного селища.

На даний час затриманій особі готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 369-2 КК України.”

Як повідомляв kievtime , хабарницею виявилась депутат Гостомельської селищної ради, працівник Ірпінського відділу культури Наталія Черінська:

У Гостомелі за вимагання хабара СБУ затримали депутатку селищної ради Наталію Черінську

Наталія Черінська Гостомель хабарницяhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Gostomel-deputat-Nataliya-CHerinska-zatrymannya-SBU-habar.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Gostomel-deputat-Nataliya-CHerinska-zatrymannya-SBU-habar-150x150.jpgadminБучаВладаГостомельІрпіньКиївКриміналПодіїГостомель,Наталія Черінська,Національна поліція України,прокуратура,СБУ'СЕКРЕТАРЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВЩИНИ ЗАТРИМАНО НА ХАБАРІ' - проце повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва: 'Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №5 співробітниками СБУ та Національної поліції України затримано на хабарництві секретаря бюджетної комісії однієї з селищних рад Київської області. Жінку-посадовця затримали після передачі другої частини хабаря, яку вона отримала у...| Київської області та України | Kiev Time