Вищий спецiалiзований суд України задовольнив касаційну скаргу та призначив новий розгляд справи старшого солдата прикордонної служби Сергія Колмогорова.

Розглянувши касаційну скаргу прикордонника Сергія Колмогорова та вислухавши аргументи прокурорів і потерпілих, суд прийняв рішення відмовити в затвердженому раніше прийнятому рішенню Маріупольського суду, за яким Сергія засудили до 13 років в’язниці.

Нагадаємо, 9 вересня 2014 року прикордонник Сергій Колмогоров, намагаючись затримати підозрілий автомобіль, що не спинився на вимогу військовослужбовців навіть після попереджувальних пострілів, відкрив вогонь на ураження. Внаслідок цього загинула пасажирка авто. Сергія Колмогорова звинувачують у перевищенні службових повноважень.

Раніше під стінами Вищого спеціалізованого суду люди, що прийшли підтримати Сергія Колмогорова, намагалися побити радника міністра МВС Зоряна Шкіряка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/f9501b0-kolmogorov2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/f9501b0-kolmogorov2-150x150.jpgYuliyaВладаКиївПодіїВищий спеціалізований суд Києва,Сергій Колмогоров  Вищий спецiалiзований суд України задовольнив касаційну скаргу та призначив новий розгляд справи старшого солдата прикордонної служби Сергія Колмогорова. Розглянувши касаційну скаргу прикордонника Сергія Колмогорова та вислухавши аргументи прокурорів і потерпілих, суд прийняв рішення відмовити в затвердженому раніше прийнятому рішенню Маріупольського суду, за яким Сергія засудили до 13 років в’язниці. Нагадаємо, 9 вересня...| Київської області та України | Kiev Time