Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі старшого слідчого Головного управління Національної поліції у Харківській області.

Про це повідомили в прес-центрі СБ України.

Правоохоронці встановили, що підполковник поліції вимагав від директора приватного підприємства 8 тис. доларів США. За таку суму посадовець обіцяв відкрити кримінальне провадження стосовно божників підприємця. Оперативники спецслужби задокументували отримання зловмисником 2 тис. американських доларів – першої частини неправомірної вигоди.

Співробітники СБУ затримали поліцейського поблизу робочого місця під час отримання другої частини хабара у розмірі 6 тис. доларів США.

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Starshyj-slidchyj-Natsionalnoyi-politsiyi-u-Harkivskij-oblasti-pogoriv-na-habari-8-tys..jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Starshyj-slidchyj-Natsionalnoyi-politsiyi-u-Harkivskij-oblasti-pogoriv-na-habari-8-tys.-150x150.jpgKievTimeВладаКриміналПодіїНаціональна поліція,підполковник поліції,хабарСпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі старшого слідчого Головного управління Національної поліції у Харківській області. Про це повідомили в прес-центрі СБ України. Правоохоронці встановили, що підполковник поліції вимагав від директора приватного підприємства 8 тис. доларів США. За таку суму посадовець обіцяв відкрити кримінальне провадження стосовно божників...| Київської області та України | Kiev Time