На в’їздах у столицю почали встановлювати символи Ліги чемпіонів УЄФА.

Днями зеленбудівці Дніпровського району завершили квіткове панно на транспортній розв’язці біля станції метро «Лівобережна».

Як повідомили у Дніпровській РДА, навколо конструкції логотипу «Ліга чемпіонів» замайоріли різнокольорові квіти. Це подарунок від районних озеленювачів не тільки для футбольних вболівальників, а й для всіх дніпровчан та гостей столиці.

«Вечірій Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Stolytsyu-pochaly-prykrashaty-symvolamy-UYEFA.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Stolytsyu-pochaly-prykrashaty-symvolamy-UYEFA-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїЛіга чемпіонів УЄФА,символи,столицяНа в’їздах у столицю почали встановлювати символи Ліги чемпіонів УЄФА. Днями зеленбудівці Дніпровського району завершили квіткове панно на транспортній розв'язці біля станції метро «Лівобережна». Як повідомили у Дніпровській РДА, навколо конструкції логотипу «Ліга чемпіонів» замайоріли різнокольорові квіти. Це подарунок від районних озеленювачів не тільки для футбольних вболівальників, а й для всіх...| Київської області та України | Kiev Time