Міністерство юстиції України у квітні 2018 року запускає процес стягнення заборгованості з заробітної плати. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Глава відомства Павло Петренко. 

“У рамках уже функціонуючих штабів, з 2 квітня ми запускаємо роботу зі ще одного напрямку – стягнення заборгованості з заробітної плати. У середині місяця відкриваємо реєстр неплатників зарплат та активізуємо виконання судових рішень по всій країні саме у цьому напрямку “, – написав Петренко.

Він підкреслив, що погрози боржників на адресу виконавців Мін’юсту будуть фіксуватись і передаватись до правоохоронних органів.

“Ні стан, ні посади, ні соціальний статус не стануть для них індульгенцією”, – резюмував Петренко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/crop-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/crop-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаЕкономікаСуспільствозарплати,Мін'юст,Павло Петренко,стягнення заборгованостіМіністерство юстиції України у квітні 2018 року запускає процес стягнення заборгованості з заробітної плати. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Глава відомства Павло Петренко.  'У рамках уже функціонуючих штабів, з 2 квітня ми запускаємо роботу зі ще одного напрямку - стягнення заборгованості з заробітної плати. У середині місяця відкриваємо реєстр...| Київської області та України | Kiev Time