Стихійна торгівля перетворює територію біля станції метро «Нивки» на величезний смітник. Фото облікували шоковані місцеві мешканці у спільноті «Наши Нивки» у Facebook.

“Стан території біля входів/виходів станції метрополітену «Нивки» бажає кращого: незадовільне утримання доріг і периметру біля станції, пересувна торгівля, боротись з якою в інспекторів благоустрою не має повноважень”, – розповідав на початку червня перший заступник директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

Тоді столична влада наголошувала, що винні неодмінно будуть покарані, а територію приведуть в належний стан. Але продавці й далі перетворюють вхід до станції та зупинки громадського транспорту на точки продажу або смітники.

Стихійна торгівля перетворила Нивки на величезний смітник. Фото Стихійна торгівля перетворила Нивки на величезний смітник. Фото Стихійна торгівля перетворила Нивки на величезний смітник. Фото

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Styhijna-torgivlya-peretvoryla-Nyvky-na-velycheznyj-smitnyk.-Foto4-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Styhijna-torgivlya-peretvoryla-Nyvky-na-velycheznyj-smitnyk.-Foto4-1-150x150.jpgKievTimeВладаСвятошинський районСуспільствоНивки,Стихійна торгівляСтихійна торгівля перетворює територію біля станції метро «Нивки» на величезний смітник. Фото облікували шоковані місцеві мешканці у спільноті «Наши Нивки» у Facebook. 'Стан території біля входів/виходів станції метрополітену «Нивки» бажає кращого: незадовільне утримання доріг і периметру біля станції, пересувна торгівля, боротись з якою в інспекторів благоустрою не має повноважень', -...| Київської області та України | Kiev Time