23 березня представники Білоцерківської єпархії офіційно звернулися до представників влади, аби на законодавчому рівні не допустити розповсюдження збочених цінностей ЛГБТ.

На комісії з соціально-гуманітариних питань представники Білоцерківської Ради Церков офіційно звернулися до депутатського корпусу міської ради, аби останні, в свою чергу, підтримали звернення до депутатів Верховної Ради щодо розроблення проекту змін до Конституції України про одностатеві шлюби, усиновлення дітей у таких сім’ях і пропагування у школах цих тем.

Представники духовенства заявили про свою єдину консервативну позицію стосовно цінностей сім’ї та недопущення розповсюдження збочених цінностей ЛГБТ. Рада Церков наголосила, що християнство та релігія побудовані на основі повноцінної сім’ї – чоловіка і жінки, народження та виховання у ній здорових дітей.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0_a8b8e_cfa839dd_l-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0_a8b8e_cfa839dd_l-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Білоцерківська Рада Церков,духовенство,одностатеві шлюби,протест церкви23 березня представники Білоцерківської єпархії офіційно звернулися до представників влади, аби на законодавчому рівні не допустити розповсюдження збочених цінностей ЛГБТ. На комісії з соціально-гуманітариних питань представники Білоцерківської Ради Церков офіційно звернулися до депутатського корпусу міської ради, аби останні, в свою чергу, підтримали звернення до депутатів Верховної Ради щодо розроблення проекту...| Київської області та України | Kiev Time