Нд. Тра 26th, 2024

Транспорт з вулиці Обухівської пустять в об’їзд

Транспорт з вулиці Обухівської пустять в об’їзд

Про необхідність у найкоротші строки знайти рішення щодо об’їзду вулиці Обухівської, яка у часи пік перевантажена та стоїть у заторах, йшлося під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, профільних транспортних спеціалістів, представників дорожнього сервісу та патрульної поліції із мешканцями довколишніх будинків.

“Ми отримали чимало звернень від мешканців будинків про те, що вузька і не пристосована до значного трафіку вулиця у ранковий та вечірній час буквально стоїть. Це, безумовно, створює незручності і для водіїв, але ще більше – для людей, які живуть тут. Крім того, це загрожує безпеці руху, тож маємо оперативно відреагувати”, – прокоментував Дмитро Давтян.

Разом зі спеціалістами він поспілкувався із місцевими мешканцями.

“Трапляється так, що мешканці сусідніх будинків чи вулиць не можуть домовитися між собою. Хтось застосовує радикальні дії, перекриваючи «робочий» проїзд бетонними плитами. Однак це рішення створює незручності для інших вулиць, які теж не пристосовані до транспортного потоку, який з роками лише зростає. Мешканці міст довкола Києва використовують такі вулиці, як Обухівська, щоб швидше, оминаючи основні затори, дістатися до столиці. Навряд чи цей крок можна назвати оптимальним для всіх”, – сказав Дмитро Давтян.

Задля безпеки та зручності, підкреслив він, спеціалісти домовилися про створення альтернативного об’їзду більш широкою вулицею (Чорнобильською) як тимчасове рішення, а в перспективі – добудову повноцінної об’їзної дороги.

Транспорт з вулиці Обухівської пустять в об’їзд Транспорт з вулиці Обухівської пустять в об’їздRelated Post