Чт. Тра 23rd, 2024

У Києві будуть реконструювати вулицю Труханівську

У Києві будуть реконструювати вулицю Труханівську

Як повідомляється на офіційному сайті мерії, це робиться для створення належних умов для автомобільного руху, покращення санітарно-технічного стану Труханового острова.

Оновлення вулиці з нинішнім мінімальним трафіком, на думку влади міста дасть можливість поліпшити екологічне становище у столиці та збільшити кількість відвідувачів на Трухановому.

Розпорядженням КМДА замовником робіт визначено комунальну корпорацію «Київавтодор». Підприємство має у встановленому порядку отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, забезпечити розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження. «Київавтодор» також має розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

Фінансуватимуть реконструкцію за рахунок бюджетних коштів у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки.

Реконструкція вулиці Труханівської не потребує відведення земельної ділянки та триватиме в існуючих межах.

«Вечірній Київ»Related Post