Дорожники продовжують роботи у режимі 24/7. Про це повідомляє прес-служба КК «Київавтодор».

Комунальники продовжували роботи з влаштування нижніх та верхніх шарів покриття на з’їздах та заїздах транспортної розв’язки біля станції метро «Осокорки». А на вул. Алматинській не припинялися роботи з влаштування нової дощової каналізації, ремонту шляхопроводу, покриття проїжджої частини, тротуарів та трамвайної лінії.

У Києві дороги ремонтують цілодобово

Активно йшли роботи і на 2-х об’єктах капітального ремонту у Голосіївському районі. Зокрема, на вул. ГенералаРодимцева дорожники продовжували роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття, а на вул. Академіка Заболотного – ремонт дощової каналізації, основи дорожнього одягу, у тому числі армування георешіткою тріщин покриття.
Важливий етап робіт – влаштування нової сучасної гідроізоляції «Eliminator», яка спеціально створена для захисту бетонних та металевих конструкцій, не пропускає вологу і захищає тим самим поверхню від корозії, тривав на шляхопроводі на перетині вул. Олени Теліги та вул. Кирилівської.

В рамках поточного (середнього) ремонту у нове асфальтобетонне покриття вбиралися вулиці Вереснева, Міська, продовжувався ремонт пішохідних мостів на перетині просп. Перемоги та Кільцевої дороги та інших об’єктів.

У Києві дороги ремонтують цілодобово У Києві дороги ремонтують цілодобово

Вечірній Київ