Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мешканцями будинку на вулиці Малишка 9 і повідомив їм, що жодного будівництва у них під вікнами не буде. Мер доручив главі району облаштувати сквер на земельній ділянці за цією адресою. Про це повідомляє прес-служба мера.

Договір на оренду ділянки Київрада із забудовником розірвала. Тепер земельній ділянці надано статус скверу.

“Як я вам і обіцяв, коли ми зустрічалися минулого разу, – будівництва тут не буде. На цій землі буде сквер. Я дав доручення «Зеленбуду» підготувати проект, а главі району- облаштувати за цим проектом сквер. Тут має бути гарна і комфортна зона відпочинку”, – заявив Кличко.

Мер подякував місцевим активістам, які допомогли відстояти ділянку.

У Києві на вулиці Малишка замість багатоповерхівки створять сквер

Нагадаємо, у січні цього року Кличко доручив призупинити будівельні роботи на вулиці Малишка. А також звернувся до забудовника надати всю необхідну документацію на будівництво. Він також звернувся до контролюючих органів та прокуратури міста з вимогою перевірити законність початку будівельних робіт. Зокрема, і встановлення будівельного паркану.

У Києві на вулиці Малишка замість багатоповерхівки створять сквер

У травні цього року силами департаменту благоустрою Києва було демонтовано будівельний паркан на Малишка.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-na-vulytsi-Malyshka-zamist-bagatopoverhivky-stvoryat-skver2-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-na-vulytsi-Malyshka-zamist-bagatopoverhivky-stvoryat-skver2-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоБудівельні роботи,вулиця Малишка,скверМер Києва Віталій Кличко зустрівся з мешканцями будинку на вулиці Малишка 9 і повідомив їм, що жодного будівництва у них під вікнами не буде. Мер доручив главі району облаштувати сквер на земельній ділянці за цією адресою. Про це повідомляє прес-служба мера. Договір на оренду ділянки Київрада із забудовником розірвала. Тепер...| Київської області та України | Kiev Time