У Київському хостелі «Гавана» зранку 8 травня невідомі затримали 8 хлопців та примусово доправили їх у Голосіївський районний військовий комісаріат, п’ятьох досі не відпустили.

Про це повідомляє видання «Заборона» із посиланням на одного із затриманих.

За його словами, близько 7 години ранку у хостел приїхали невідомі в цивільному одязі у супроводі людини у формі співробітника МВС. Вони перевірили паспорти та приписні свідоцтва у всіх чоловіків і відвезли у військовий комісаріат Голосіївського району тих, у кого не виявили приписного.

У військкоматі затриманих змусили пройти медичну комісію на придатність для військової служби. Згодом одного з хлопців, який постійно проживає в Києві, доправили до військкомату за місцем реєстрації, ще двох відпустили. Решту направили до однієї з київських військових частин для проходження подальшої медкомісії.

За словами мешканців «Гавани», правоохоронці періодично здійснюють такі візити у хостел під різними приводами — перевіряють документи та мобільні телефони.

Нагадаємо, у жовтні 2017 поліція здійснила рейд в одному з нічних клубів, під час якого доправила у пункт збору призовників 32 особи.

Черговий Київського міського військкомату повідомив журналістам, що нічого не знає про примусове привезення людей на медогляд.

На територію київського пункту збору призовників, у якому, за словами одного з затриманих, перебувають хлопці, журналістів не допустили. Старший солдат повідомив, що згодом п’ятеро затриманих хлопців розподілять по військових частинах для проходження обов’язкової служби.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-nevidomi-zatrymaly-8-hloptsiv-ta-prymusovo-dopravyly-yih-u-vijskkomat.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-nevidomi-zatrymaly-8-hloptsiv-ta-prymusovo-dopravyly-yih-u-vijskkomat-150x150.pngKievTimeВладаКиївСуспільствовійськкомат,затримання,хлопціУ Київському хостелі «Гавана» зранку 8 травня невідомі затримали 8 хлопців та примусово доправили їх у Голосіївський районний військовий комісаріат, п’ятьох досі не відпустили. Про це повідомляє видання «Заборона» із посиланням на одного із затриманих. За його словами, близько 7 години ранку у хостел приїхали невідомі в цивільному одязі у супроводі...| Київської області та України | Kiev Time