Силами Департаменту благоустрою Києва почали демонтаж будівельного паркану за адресою вулиця Малишка, 9. Наразі демонтаж триває.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київради Олесь Маляревич. Він подякував активним мешканцям масиву, які допомогли відстояти ділянку. А також – меру столиці Віталію Кличку за принципову позицію у цьому питанні.

У Києві почали демонтаж скандальної забудови

За словами Олеся Маляревича, на засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування було підтримано проект рішення щодо розірвання договору оренди земельної ділянки наданої у 2005 та подовженого у 2010 році.

“Також проектом рішення пропонується створити на даній території сквер! У четвер, 17 травня, проект рішення буде розглянутий на сесії Київради як невідкладний. Впевнений, що його підтримають депутати і вже цієї осені разом розпочнемо створення скверу!”, – написав депутат Київради.

У Києві почали демонтаж скандальної забудови У Києві почали демонтаж скандальної забудови

Нагадаємо, у січні цього року мер столиці Віталій Кличко доручив призупинити будівельні роботи на вулиці Малишка. А також звернувся до забудовника надати всю необхідну документацію на будівництво. Він також звернувся до контролюючих органів та прокуратури міста з вимогою перевірити законність початку будівельних робіт. Зокрема, встановлення будівельного паркану.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-pochaly-demontazh-skandalnoyi-zabudovy-3-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-pochaly-demontazh-skandalnoyi-zabudovy-3-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствовулиця Малишка,демонтаж,скандальна забудоваСилами Департаменту благоустрою Києва почали демонтаж будівельного паркану за адресою вулиця Малишка, 9. Наразі демонтаж триває. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київради Олесь Маляревич. Він подякував активним мешканцям масиву, які допомогли відстояти ділянку. А також – меру столиці Віталію Кличку за принципову позицію у цьому питанні. За...| Київської області та України | Kiev Time