Правоохоронці познайомили підлітків із робою поліції та розповіли про їхні права та обов’язки. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Інспектор ювенальної превенції Шевченківського управління поліції Інна Демчук розповіла учням загальноосвітньої школи №25 про види правопорушень. Поліцейська наголосила на тому, що важливо розуміти відповідальність за їх вчинення.

Окрім того, поліцейські роз’яснили алгоритм дій неповнолітніх у разі, якщо вони опинились у небезпечній ситуації та дали поради, як не стати жертвами крадіїв та шахраїв. Особливу увагу правоохоронці приділили питанню терпимості та поваги один до одного.

Діти брали активну участь у бесіді, а поліцейські відповідали на їхні запитання. Наприкінці вчителі та учні подякували працівникам поліції за зустріч та цікавий діалог.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-pravoohorontsi-rozpovily-pidlitkam-pro-yihni-prava-ta-obov-yazky.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-pravoohorontsi-rozpovily-pidlitkam-pro-yihni-prava-ta-obov-yazky-150x150.jpgKievTimeВладаКиївОсвітаПодіїСуспільствообов’язки,підлітки,права,правоохоронціПравоохоронці познайомили підлітків із робою поліції та розповіли про їхні права та обов’язки. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. Інспектор ювенальної превенції Шевченківського управління поліції Інна Демчук розповіла учням загальноосвітньої школи №25 про види правопорушень. Поліцейська наголосила на тому, що важливо розуміти відповідальність за їх вчинення. Окрім того, поліцейські роз’яснили алгоритм дій...| Київської області та України | Kiev Time