У центрі Києва помиють пам’ятник Княгині Ользі. Про це повідомляє Шевченківська РДА.

Для миття пам’ятника буде задіяно чималу кількість професійної клінінгової техніки, обладнання та підйомний автокран. Для миття фігур використовуватиметься лише чиста вода без хімічних засобів для прибирання, аби не пошкодити білий мармур та сірий граніт, з яких виготовлено основну частину пам’ятника. Для видалення вапняних відкладень та іржі, що наявні на гранітних плитах подіуму, використовуватимуться спеціальні миючі засоби. В ході акції буде також приведена до ладу та пофарбована металева огорожа, що є частиною архітектурного ансамблю пам’ятника.

“Навесні цього року ми продовжуємо започатковану в нашому районі добру традицію: мити пам’ятники відомим особистостям. Плануємо помити і очистити від бруду пам`ятник Княгині Ользі на Михайлівській площі. Впевнений, що наша спільна ініціатива з сервісною компанією не залишилась непоміченою та корисна для киян. Також ми добре підготуємо наш район до Дня міста і до фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА. Дякую, нашим партнерам”, – розповідає голова Шевченківського району Олег Гаряга.

Киян також запрошують приєднатись до акції 3 травня об 11:00.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-prodovzhuyut-dobru-tradytsiyu-myty-pam-yatnyky-vidomym-osobystostyam.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-prodovzhuyut-dobru-tradytsiyu-myty-pam-yatnyky-vidomym-osobystostyam-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоКнягиня Ольга,пам’ятникиУ центрі Києва помиють пам'ятник Княгині Ользі. Про це повідомляє Шевченківська РДА. Для миття пам’ятника буде задіяно чималу кількість професійної клінінгової техніки, обладнання та підйомний автокран. Для миття фігур використовуватиметься лише чиста вода без хімічних засобів для прибирання, аби не пошкодити білий мармур та сірий граніт, з яких виготовлено основну...| Київської області та України | Kiev Time