«Київкомунсервіс» пропонує підвищити тарифи на вивіз побутових відходів.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» подало на затвердження Київської міської держадміністрації тарифи на послуги з вивіз твердих побутових та великогабаритних відходів. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Перегляд розміру тарифів на вивіз сміття пов’язаний з «підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, а також з метою забезпечення безперебійного та своєчасного надання послуг з вивезення побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами в м. Києві».

Підприємство подало на затвердження тарифи в розрізі наступних категорії споживачів: населення – 99,70 грн з ПДВ за 1 м3 (зростання на 34%); бюджетні організації – 106,36 грн з ПДВ за 1 м3 (зростання на 33,2%); інші споживачі – 131,63 грн з ПДВ за 1 м3 (зростання на 42%).

Нагадаємо, 17 квітня на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення, яке передбачає визначення послуги з вивезення побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-proponuyut-pidvyshhyty-taryfy-na-vyviz-smittya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-proponuyut-pidvyshhyty-taryfy-na-vyviz-smittya-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільство«Київкомунсервіс»,вивіз сміття,тарифи«Київкомунсервіс» пропонує підвищити тарифи на вивіз побутових відходів. Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» подало на затвердження Київської міської держадміністрації тарифи на послуги з вивіз твердих побутових та великогабаритних відходів. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Перегляд розміру тарифів на вивіз сміття пов'язаний з «підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати,...| Київської області та України | Kiev Time