Site icon Новини Києва

У Києві розпочав роботу голова представництва Світового банку в Україні

У Києві розпочав роботу як постійний голова представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян. Про це пише сайт Світового банку.

“Попри вторгнення росії, Світовий банк та його партнери готові і надалі допомагати уряду України вирішувати ключові потреби людей, щоб лікарні працювали, діти ходили до школи, а пенсії виплачувались. Війна завдала величезних збитків країні, але український народ та уряд продемонстрували неймовірну стійкість. Через наші проекти та технічну допомогу ми допоможемо Україні досягти процвітаючого, мирного та стабільного майбутнього”, – зазначив постійний голова представництва.

Геворг Саркісян є громадянином Вірменії, працює у Світовому банку з 2000 року. Він працював у різних секторах та регіонах, включаючи нестабільні та постраждалі від конфліктів країни. У 2017-2021 роках, Саркісян працював у М’янмі як голова операційного відділу Світового банку в країнах Південно-Східної Азії.

Зазначається, що Саркісян також був керівником глобальних програм Світового банку з чистої енергії, де курував бізнес напрямки відновлюваної енергетики та енергоефективності. Він очолював енергетичні та інфраструктурні програми в Індії, Шрі-Ланці, Мальдівах, Вірменії, Грузії, а також працював у низці інших країн Європи, Азії та Африки.

Від травня 2022 року, Саркісян був головою операційного відділу в країнах Східної Європи, куруючи програми Світового банку в Україні та Молдові.Exit mobile version