Сьогодні під будівлею СБУ відбувся мітинг Руху Нових Сил (українська політична партія, заснована Міхеілом Саакашвілі). Мета акції – привернути увагу до тиску, який здійснюється на активістів з боку влади.
Євген Лук’янцев, один з організаторів мітингу, розповів, що вчора до нього додому приходили з обшуком.

“Ці обшуки показують правильність напряму нашої діяльності. Це, звичайно, неприємні речі, коли незнайомі люди порпаються у твоїх речах. Це було зроблено з метою залякування. Жодних протизаконних засобів, тих, що вони шукали, вони не знайшли”, – зазначає активіст.

У Києві відбувся мітинг під будівлею СБУ. Відео2

Лідер Київської обласної організації Северіон Дангадзе перебуває зараз у СІЗО. Активісти тримали плакати з написами «СБУ, руки геть від РНС», «Свободу Северіону Дангадзе», «Северіон, дякуємо за мужність».
Закидають активістам спробу державного перевороту.

Активісти наголошують, що Міхеіла Саакашвілі було видворено з України ганебним чином і абсолютно незаконно. У планах партії – побачити одіозного політика прем’єр-міністром України.

«Вечірній Київ»

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-vidbuvsya-mityng-pid-budivleyu-SBU.-Video.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-vidbuvsya-mityng-pid-budivleyu-SBU.-Video-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствомітинг,Саакашвілі,СБУСьогодні під будівлею СБУ відбувся мітинг Руху Нових Сил (українська політична партія, заснована Міхеілом Саакашвілі). Мета акції - привернути увагу до тиску, який здійснюється на активістів з боку влади. Євген Лук’янцев, один з організаторів мітингу, розповів, що вчора до нього додому приходили з обшуком. 'Ці обшуки показують правильність напряму нашої діяльності....| Київської області та України | Kiev Time