У Києві перевірили хід капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила.

Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

За словами мера, транспорт пустять розв’язкою вже за тиждень. А до Дня Незалежності вся територія, де триває ремонт, буде повністю здана в експлуатацію.

Мер Києва Віталій Кличко перевірив хід капітального ремонту транспортної розв'язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила. За словами мера, транспорт пустять розв'язкою вже за тиждень, а до Дня Незалежності вона буде повністю здана в експлуатацію.

Gepostet von Кличко – мер am Dienstag, 10. Juli 2018

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Kyyevi-vidkryyut-vazhlyvu-transportnu-rozv-yazku.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Kyyevi-vidkryyut-vazhlyvu-transportnu-rozv-yazku-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїремонт доріг,транспортна розв’язкаУ Києві перевірили хід капітального ремонту транспортної розв'язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила. Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook. За словами мера, транспорт пустять розв'язкою вже за тиждень. А до Дня Незалежності вся територія, де триває ремонт, буде...| Київської області та України | Kiev Time