Місто прийняло рішення закрити і демонтувати канатну дорогу, яка знаходиться біля Арки дружби народів. На даний момент вона є незаконною, з недотриманням усіх необхідних норм безпеки.

Про це повідомив радник міського голови з питань благоустрою, народний депутат Дмитро Білоцерковець.

“Таке рішення було прийняте з двох причин: по-перше, недотримання правил, що зафіксовано відповідними службами, а так само у зв’язку з великою кількістю скарг від клієнтів, які неодноразово зависали під час спуску. Також перевіряється випадок з можливим падінням людини з троллею. По-друге, підготовка до будівництва канатної дороги, де місто знаходиться в активній фазі проектування, а, значить, скоро почнуться різні підготовчі роботи. Нагадаю, що ця канатна дорога з’єднає Арку, Труханів острів і Поштову площу.”, – розповідає Дмитро Білоцерковець.

Минулого року місто продало з біржових торгів право на розміщення троллея. Дозвіл було дано на один сезон. Тоді переможець біржових торгів заплатив 250 тисяч гривень за сезон роботи, а одним з основних вимог для участі в торгах було дотримання всіх норм безпеки. Незважаючи на всі приписи, представники троллея продовжили незаконну експлуатацію в цьому сезоні.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0eb84604c98-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0eb84604c98-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївСуспільствоДніпро,канатна дорога,КиївМісто прийняло рішення закрити і демонтувати канатну дорогу, яка знаходиться біля Арки дружби народів. На даний момент вона є незаконною, з недотриманням усіх необхідних норм безпеки. Про це повідомив радник міського голови з питань благоустрою, народний депутат Дмитро Білоцерковець. 'Таке рішення було прийняте з двох причин: по-перше, недотримання правил, що зафіксовано відповідними службами,...| Київської області та України | Kiev Time