У Києві черговому водієві не вистачило простору на стандартних паркувальних місцях і він вирішив припаркуватися на газоні.
За інформацією ресурсу, фотографії зроблені біля київського зоопарку. На них видно, що червона Mazda припаркована прямо на траві газону.

У Києві водій вирішив припаркуватися на газоні. Фото У Києві водій вирішив припаркуватися на газоні. Фото У Києві водій вирішив припаркуватися на газоні. Фото

«Жлоб на газоні біля зоопарку», – коментує знімок автор поста.

"Жлоб на газоне возле Зоопарка."

Gepostet von dtp.kiev.ua am Sonntag, 29. April 2018

Нагадаємо, після вступу в силу закону про зміну правил паркування і евакуації, який президент Петро Порошенко підписав 28 березня, влада Києва отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв і евакуювати машини, залишені в місцях, де заборонено паркування.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-vodij-vyrishyv-pryparkuvatysya-na-gazoni.-Foto3-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-vodij-vyrishyv-pryparkuvatysya-na-gazoni.-Foto3-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоводій,газон,ПАРКУВАННЯУ Києві черговому водієві не вистачило простору на стандартних паркувальних місцях і він вирішив припаркуватися на газоні. За інформацією ресурсу, фотографії зроблені біля київського зоопарку. На них видно, що червона Mazda припаркована прямо на траві газону. «Жлоб на газоні біля зоопарку», – коментує знімок автор поста. Нагадаємо, після вступу в...| Київської області та України | Kiev Time