Чт. Лип 25th, 2024

У Київраді сказали категоричне “ні” МАФам в підземних переходах

Нещодавнє знесення МАФів у переходах на Севастопольській площі та площі Космонавтів у Київраді вважають абсолютно законним.

Міська влада Києва збирається вже найближчим часом навести порядок в підземних переходах столиці. МАФи і надалі будуть зносити, оскільки інвестори, яким для забудови було тимчасово передано підземні переходи, не дотримали умов договору, а сам строк укладених договорів добігає кінця в 2017 році. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив депутат Київради Андрій Андрєєв.

“У 2012 році тодішня влада провела інвестиційний конкурс, згідно якого усі переходи були передані п’яти інвесторам (по 2 р-ни на кожного), які мусили утримувати та обслуговувати переходи у місті і мали б право розмістити торгові ряди у підземках. Ці договірні відносини були розроблені не в інтересах міста та киян. Оцінювати як інвестори утримували та обслуговували переходи ми також не будемо. Ми ж не сліпі. Тому влада міста прийняла рішення самостійно навести порядок у підземках без допомоги “ефективних інвесторів”, – наголосив він.

За словами Андрія Андрєєва, усі договори закінчились в 2017 році, а отже всі тимчасові споруди вийшли з законного правового поля. Інвестори самі мали у визначений термін прибрати свої конструкції з підземних переходів, а отже закиди про те, що орендарів не попередили, є безпідставними.

“Тож хочу звернутись до всіх інших підприємців, які ще працюють у переходах, щоб вони самостійно виїжджали з торгових точок, які є незаконними. Якщо ви залишитесь і будете продовжувати свою господарську діяльність, то це вже ваші власні комерційні ризики! Всі незаконні об’єкти рано чи пізно демонтують”, – заявив Андрій Андрєєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в підземному переході на Севастопольській площі в Києві зі скандалом демонтували МАФи.Related Post