Фахівці КП «Київпастранс» активно осучаснює інформаційно-навігаційну системи рухомого складу підприємства. Так з початку 2018 року було встановлено 44 комплекти електронної інформаційної системи. Про це повідомили в прес-службі КП “Київпастранс”.

“До комплекта входять мовний інформатор та електронні маршрутні покажчики. Мовний інформатор включає в себе оголошення поточної та наступної зупинки зсередини салону, номер маршруту та напрямок руху – ззовні. До електронних маршрутних покажчиків входять LED-панелі з рухомою стрічкою, які відображають номер маршруту, кінцеву зупинку та наступну зупинка за напрямом руху”, – зазначили у Київпастрансі.

Подібні впровадження мають покращити не тільки ідентифікацію громадського транспорту у ранкові і вечірні години, а й підвищити якість перевезення для пасажирів з інвалідністю.

Нагадаємо, у Києві 30 травня запустили пілотний проект компанії «E Wi-Fi», який передбачає доступ до інтернету в міському наземному транспорті.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-kyyivskomu-gromadskomu-transporti-vstanovlyut-suchasnu-informatsijno-navigatsijnu-systemu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-kyyivskomu-gromadskomu-transporti-vstanovlyut-suchasnu-informatsijno-navigatsijnu-systemu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїГромадський транспорт,інформаційно-навігаційна система,КиївпастрансФахівці КП «Київпастранс» активно осучаснює інформаційно-навігаційну системи рухомого складу підприємства. Так з початку 2018 року було встановлено 44 комплекти електронної інформаційної системи. Про це повідомили в прес-службі КП 'Київпастранс'. 'До комплекта входять мовний інформатор та електронні маршрутні покажчики. Мовний інформатор включає в себе оголошення поточної та наступної зупинки зсередини салону,...| Київської області та України | Kiev Time