Сьогодні вночі у київському метрополітені шукали вибухівку. Про це повідомилf прес-служба підземки на сторінці у соцмережі Facebook.

Близько опівночі надійшов анонімний дзвінок про мінування чотирьох станцій метро. “Хрещатик”, “Оболонь”, “Видубичі” та “Олімпійську”зачинили для пасажирів.

Була проведена перевірка, у результаті якої вибухонебезпечних предметів не виявили.

Зранку на сторінці підземки опублікували повідомлення про те, що метро працює у звичайному режимі.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-kyyivskomu-metropoliteni-shukaly-vybuhivku.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-kyyivskomu-metropoliteni-shukaly-vybuhivku-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіївибухівка,метрополітенСьогодні вночі у київському метрополітені шукали вибухівку. Про це повідомилf прес-служба підземки на сторінці у соцмережі Facebook. Близько опівночі надійшов анонімний дзвінок про мінування чотирьох станцій метро. 'Хрещатик', 'Оболонь', 'Видубичі' та 'Олімпійську'зачинили для пасажирів. Була проведена перевірка, у результаті якої вибухонебезпечних предметів не виявили. Зранку на сторінці підземки опублікували повідомлення про те,...| Київської області та України | Kiev Time