Депутати Київради підтримали проект рішення про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Вільшанській, 2-6 у Печерському районі, яка знаходиться під загрозою забудови. Про це повідомляє прес-служба «Самопомочі».

«За» відповідний проект рішення авторства депутата «Об’єднання «Самопоміч» Наталії Манойленко проголосували 67 депутатів.

За словами Наталії Манойленко, у ТОВ «Інноваційна будівельна компанія», яка планувала звести там великий житловий комплекс, у січні 2017 року закінчився договір оренди на землю. Відтоді земельна ділянка перебувала під арештом у ході кримінальних розслідувань. Спроби забудовника поновити договір за спрощеною процедурою, зайшовши через «чорний вхід» до Департаменту земельних ресурсів КМДА, не мали успіху.

Тим часом, Наталія Манойленко подала до Київради проект рішення про надання цій земельній ділянці статусу скверу розміром у 1,69 гектари. Цей документ «поставить крапку» в історії зі скандальним будівництвом на зсувонебезпечних схилах в районі ботсаду, адже статус зеленої зони захистить землю від будь-яких можливих забудов.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Pecherskomu-rajoni-zamist-zhytlovogo-kompleksu-pobuduyut-skver.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Pecherskomu-rajoni-zamist-zhytlovogo-kompleksu-pobuduyut-skver-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПечерський районКиїврада,Печерский район,скверДепутати Київради підтримали проект рішення про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Вільшанській, 2-6 у Печерському районі, яка знаходиться під загрозою забудови. Про це повідомляє прес-служба «Самопомочі». «За» відповідний проект рішення авторства депутата «Об’єднання «Самопоміч» Наталії Манойленко проголосували 67 депутатів. За словами Наталії Манойленко, у ТОВ «Інноваційна будівельна компанія», яка...| Київської області та України | Kiev Time