Пн. Тра 27th, 2024

У столичній бібліотеці з’явилося спеціальне обладнання для киян з проблемами зору

Громадський проект «BIBLIO HUB для людей з проблемами зору» реалізовано. Учора, 12 червня, спеціальне обладнання з’явилося у Бібліотеці їм. П.Г.Тичини, що по вул. А.Шептицького, 24 на Микільській Слобідці. Про це повідомила автор проекту Kateryna Makarchuk.

“Моя величезна подяка ВАМ – кияни, за довіру та підтримку проекту. За те що не злякалися ніяких технічних труднощів та всіляких банкID, були наполегливі та підтримали мій проект своїми голосами! Дякую колективу бібліотеки на чолі з директором Галина Саврасова – з Вами працювати одне задоволення. Мабуть час генерувати наступні ідеї”, – написала Катерина Макарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

У столичній бібліотеці з'явилося спеціальне обладнання для киян з проблемами зору

Тепер у бібліотеці є 2 спеціальних відеозбільшувачі (для слабозорих людей), комп’ютер з програмою синтезу мови (для незрячих) та плеєри. Завдяки цьому обладнанню можна прочитати будь-яку книгу в бібліотеці.

У столичній бібліотеці з'явилося спеціальне обладнання для киян з проблемами зору

“Я дуже сподіваюсь що реалізація проекту принесе користь людям з проблемами зору і зробить їх світ більш яскравішим. Моя мрія, щоб таке обладнання було в кожній районній бібліотеці. Можливо проект покладе початок державній програмі для людей з такими проблемами. Це б було неймовірно!”, – зазначила пані Катерина.

Бібліотека сьогодні – це чудове місце для читачів будь-якого віку. Принаймі на Микільській Слобідці саме так.

У столичній бібліотеці з'явилося спеціальне обладнання для киян з проблемами зору

Вечірній КиївRelated Post