У столиці комунальники не знають, як захистити місто від бруду, що створює навала приватних оголошень на будь яких опорах: стовпах, ліхтарях, зупинкових комплексах. Найчастіше використовується один спосіб, коли бригада чистильників зриває й змиває листівки.

На вічно брудній Лук’янівці вигадали «оригінальний» спосіб захисту стовпів на зупинці тролейбусів: їх обмотали сіткою-рабіцею в зоні доступності людських рук. Але не тут то було. Спритні кияни почали ліпити на рабицю оголошення за допомогою скотчу, обмотувати стовпи, клеїти об’яви майже біля тротуаруй на сусідніх стовпчиках. А також використовувати сітку як … урну, засовуючи під неї пластикові стакани й палички з під кави, брудний папір, інший мотлох. Тепер вся ця «краса» ще більше «прикрасила» зупинку на Лук’янівці.

Зовсім не відстає від Лук’янівки центр міста. На вулиці Володимирській, біля Національної опери така ж картина. Заліплені порваними об’явами, що пропонують роги оленів й дзюдо, стовпи. Перемотані скетчем. Ось які деталі тепер формують остаточний образ нашого прекрасного міста.

Нагадаємо, що Верховна Рада днями прийняла закон про заборону реклами й оголошень на будь яких опорах.

У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото У столиці комунальники продовжують боротися з рекламою на стовпах. Фото

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolytsi-komunalnyky-prodovzhuyut-borotysya-z-reklamoyu-na-stovpah.-Foto2-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolytsi-komunalnyky-prodovzhuyut-borotysya-z-reklamoyu-na-stovpah.-Foto2-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільствокомунальники,реклама,стовпиУ столиці комунальники не знають, як захистити місто від бруду, що створює навала приватних оголошень на будь яких опорах: стовпах, ліхтарях, зупинкових комплексах. Найчастіше використовується один спосіб, коли бригада чистильників зриває й змиває листівки. На вічно брудній Лук’янівці вигадали «оригінальний» спосіб захисту стовпів на зупинці тролейбусів: їх обмотали сіткою-рабіцею в...| Київської області та України | Kiev Time