Проект співпраці між Києвом та Сеулом запрацює незабаром у столиці України. Про це ішлося під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна із делегацією із Сеулу на чолі з Послом Кореї Лі Янг-Гу та керівником транспортного департаменту Джін-Донг Канг. Зустріч приурочена до відкриття проекту між Києвом та Сеулом. Він стосується розвитку Kyiv Smart City та генерального плану заходів із діагностики інфраструктури смарт-міста. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

“Попри різницю у розмірах Київ і Сеул мають багато спільного, – сказав під час зустрічі Дмитро Давтян. – Нам важливо, щоб співпраця була взаємно цікавою та сприяла розвитку обох міст, і я вірю, що цей проект – хороший початок.”

Проект передбачає створення інтегрованого центру інтелектуальної міської бази даних (БД) та цифрової платформи для діяльності смарт-сіті. Організатором виступає Національне агентство сприяння розвитку ІТ-індустрії Кореї (NIPA).

У рамках проекту, зокрема, заплановано проведення дослідження на місцях та інтерв’ю. Під час першої частини проекту команда NIPA провела дослідження, пов’язані з проблемами смарт-сіті. Також корейські спеціалісти зібрали вибіркові дані та планують запросити у профільних керівників зразки масивів даних для аналізу. Особливий інтерес представляють дані з київського інформаційного центру, зокрема, метадані програмного забезпечення для розпізнавання обличчя та номерних знаків.

“У Сеулі вже працює багато таких модулів, які у Києві лише розвиваються. Досвід передового міста може і має бути не просто корисним для прикладу, але і для конкретного втілення, щоб це могло реально поліпшувати наше місто, і це відчував кожен його мешканець і гість”, – підсумував заступник голови КМДА.

Зустріч із нагоди відкриття проекту між Києвом та Сеулом зі створення інтегрованого центру інтелектуальної міської бази даних та цифрової платформи для діяльності Smart City.

Вечірній Київ



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-nezabarom-zapratsyuye-proekt-spivpratsi-mizh-Kyyevom-ta-Seulom.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-nezabarom-zapratsyuye-proekt-spivpratsi-mizh-Kyyevom-ta-Seulom-150x150.jpgKievTimeВладаЕкономікаКиївПодіїKyiv Smart City,СеулПроект співпраці між Києвом та Сеулом запрацює незабаром у столиці України. Про це ішлося під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна із делегацією із Сеулу на чолі з Послом Кореї Лі Янг-Гу та керівником транспортного департаменту Джін-Донг Канг. Зустріч приурочена до відкриття проекту між Києвом та Сеулом. Він...| Київської області та України | Kiev Time