У столиці готуються перейменувати ще 8 вулиць. На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили перейменування деяких вулиць, провулків та площі у столиці, повідомляє прес-служба мерії.

Зокрема, мають намір перейменувати:

1) вулицю Невську на вулицю Нивську у Шевченківському районі;
2) вулицю Желябова на вулицю Марії Капніст у Шевченківському районі;
3) вулицю Кіровську на вулицю Старицької-Черняхівської у Святошинському районі;
4) площу Червона Пресня на площу Щекавицьку у Подільському районі;
5) провулок Баумана на провулок Фузиків у Шевченківському районі;
6) провулок Невський на провулок Нивський у Шевченківському районі;
7) вулицю Олександра Сабурова на вулицю Сержа Лифаря у Деснянському районі;
8) вулицю Тверську на вулицю Єжи Гедройця у Голосіївському та Печерському районах.

Дане рішення сприятиме демократизації нашого суспільства та спрямоване на вшанування пам’яті видатних українських діячів.

Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО. Далі рішення за депутатами на пленарному засіданні Київради.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-stolytsi-perejmenuyut-shhe-8-vulyts.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-stolytsi-perejmenuyut-shhe-8-vulyts-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїКиїв,перейменування вулиціУ столиці готуються перейменувати ще 8 вулиць. На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили перейменування деяких вулиць, провулків та площі у столиці, повідомляє прес-служба мерії. Зокрема, мають намір перейменувати: 1) вулицю Невську на вулицю Нивську у Шевченківському районі; 2) вулицю Желябова на вулицю...| Київської області та України | Kiev Time