Міські новини від в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва: у столиці виявлено автобус з пивом – ПАБ-тобус. До кавоавтобусів містяни вже звикли, а до цього монстра не встигнуть. Це – незаконна торгівля.

“От вам на фото – «ПАБтобус», – повідомляє Андрій Андрєєв. – Я так розумію, автобус-паб. Як відомо, з жовтня минулого року столична влада не дозволяє відпускати алкогольну продукцію у МАФах. Попри це власник цього хмільного буса на проспекті Правди, 2-4, вирішив вдатись до хитрощів. Він, образно кажучи, поміняв платформу тимчасової споруди на платформу пересувної дрібно-роздрібної торгівельної мережі, розраховуючи на те, що тепер пересувна алкогольна точка формально не підпадатиме під демонтаж алко-ТС. Я хочу сказати, що як би не вводили в оману громаду такі креативні підприємці, якби вони не прагнули обдурити владу міста, все завершиться демонтажем. Бо пиво, нагадаю, у Києві можна або придбати у магазині, або випити у стаціонарному закладі.”

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-vyyavleno-nezakonnyj-avtobus-z-pyvom.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-vyyavleno-nezakonnyj-avtobus-z-pyvom-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїавтобус з пивом,ПАБтобусМіські новини від в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва: у столиці виявлено автобус з пивом – ПАБ-тобус. До кавоавтобусів містяни вже звикли, а до цього монстра не встигнуть. Це - незаконна торгівля. 'От вам на фото – «ПАБтобус», - повідомляє Андрій Андрєєв. - Я так розумію, автобус-паб. Як відомо, з...| Київської області та України | Kiev Time