Як заздалегідь попереджала влада столиці, почався демонтаж всіх незаконно встановлених прибудов, а також літніх майданчиків кафе і ресторанів у центрі міста. З деякими спорудами демонтажним бригадам доводиться вельми довго возитися.

Як повідомив в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв, у центрі Києва демонтовано черговий великий всесезонний майданчик при барі-ресторані.

“Цього разу демонтажна бригада КП «Київблагоустрій» кілька днів працювала на Великій Васильківській, 122. Дозвіл на встановлення об’єкту був, але, зауважу: лише на половину фактичного метражу. Бо власник «Долми», схоже, увійшов у смак та самовільно подвоїв займану на тротуарі площу. Й навіть більше, залізні балки цього ресторану повністю закрили доступ «Київводоканалу» до каналізаційного люку житлового будинку, до якого прибудований оцей бар. Це – пряме порушення умов встановлення тимчасових споруд. Їх неможна ставити на місці комунальних мереж. Бо в разі аварії та планових робіт комунальники не матимуть швидкого доступу до мереж. Врешті, міська комісія з розміщення ТС у квітні анулювала дозвільні документи на оцей бар. І після своєчасного вручення припису, КП «Київблагоустрій» демонтувало об’єкт”, – написав Андрій Андрєєв на своїй сторінці у Фейсбук.

У центрі Києва продовжують зносити майданчики при барах і ресторанах У центрі Києва продовжують зносити майданчики при барах і ресторанах У центрі Києва продовжують зносити майданчики при барах і ресторанах

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-tsentri-Kyyeva-prodovzhuyut-znosyty-majdanchyky-pry-barah-i-restoranah2-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-tsentri-Kyyeva-prodovzhuyut-znosyty-majdanchyky-pry-barah-i-restoranah2-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствобари,демонтаж,майданчик,рестораниЯк заздалегідь попереджала влада столиці, почався демонтаж всіх незаконно встановлених прибудов, а також літніх майданчиків кафе і ресторанів у центрі міста. З деякими спорудами демонтажним бригадам доводиться вельми довго возитися. Як повідомив в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв, у центрі Києва демонтовано черговий великий всесезонний майданчик при барі-ресторані. 'Цього разу демонтажна...| Київської області та України | Kiev Time