До фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 у Києві запустили пілотний проект голосового модуля системи оповіщення, який буде розташований на всіх локаціях фан-зон.
Як він працює можна подивитися на відео. На вигляд – це звичайний потужний гучномовець.

Тим часом, більше 60 тисяч киян вже користуються міськими системами інформування та оповіщення.

На офіційному порталі КМДА (https://kyivcity.gov.ua/) можна підписатись на розсилку про надзвичайні ситуації, відключення гарячого/холодного водопостачання, електроенергії, перекриття доріг та інше. Розсилка повідомлень відбувається у вигляді смс на мобільний номер телефону, або на електронну пошту вашого комп’ютера, за якою також постійно можна спостерігати зі смартфону.

Gepostet von Yuriy Nazarov am Mittwoch, 16. Mai 2018

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-tsentri-Kyyeva-zapustyly-golosovyj-modul-systemy-opovishhennya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-tsentri-Kyyeva-zapustyly-golosovyj-modul-systemy-opovishhennya-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствогучномовець,КМДА,система оповіщенняДо фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 у Києві запустили пілотний проект голосового модуля системи оповіщення, який буде розташований на всіх локаціях фан-зон. Як він працює можна подивитися на відео. На вигляд - це звичайний потужний гучномовець. Тим часом, більше 60 тисяч киян вже користуються міськими системами інформування та оповіщення. На офіційному порталі...| Київської області та України | Kiev Time