Позафракційний депутат Андрій Денисенко наступного тижня планує зареєструвати у Верховній Раді пропозицію перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

“Маю на руках 150 підписів народних депутатів під проектом змін до Конституції України – за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З різних фракцій і груп, крім Опозиційного блоку”, – написав він у Facebook. “Після Великодня планую зареєструвати його в Апараті Верховної Ради”, – повідомив Денисенко.

Він вважає, що “спільними зусиллями громадськості, науковців та культурних діячів, які ініціювали цей процес, та народних депутатів край п’яти Січей нарешті отримає гідну назву, позбудеться тавра прізвища одного з організаторів Голодомору”.

“Серце козацького краю поверне собі ім’я, дароване предками, у час, коли уславлений дух Січі після трьох сотень років російського полону знов буяє степом і ярами над Дніпром. Врешті, назва на славу Січі, захисниці України – найкраща для області, яка зупинила Путіна”, – заявив Денисенко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/925028-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/925028-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаСуспільствоВерховна Рада,декомунізація,Дніпропетровська обл.,перейменуванняПозафракційний депутат Андрій Денисенко наступного тижня планує зареєструвати у Верховній Раді пропозицію перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. 'Маю на руках 150 підписів народних депутатів під проектом змін до Конституції України - за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З різних фракцій і груп, крім Опозиційного блоку', – написав він у Facebook. 'Після...| Київської області та України | Kiev Time