Чт. Лип 18th, 2024

У відповідь на заяву “Зекоманди” Віталій Кличко став на захист ветеранів АТО та сімей загиблих Героїв

Мер Києва Віталій Кличко підтримав ветеранв АТО ООСМер Києва Віталій Кличко підтримав ветеранв АТО ООС

Мер міста Києва Віталій Кличко відповів на зяву представника партії “Слуга Народу” щодо скасування пільг учасникам бойових дій:

“Щоб б там не говорили і не планували – Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв”

Нагадаємо, відповідна заява про скасування пільг ветеранам була озвучена представником “ЗЕкоманди” народним депутатом Галиною Третьяковою, яка пропонує скасувати пільги учасникам бойових дій, які служили за контрактом.

Ветерани та службовці АТО/ООС з усієї Украни прямим текстом назвали заяву Третьякової “черговим пробиванням дна команди “ЗЕ”, також на цю ганебну заяву відреагував Екс-Президент України Петро Порошенко та Народні депутати.

Сьогодні Віталій Кличко став на захист воїнів АТО/ООС та їх сімей і дав зрозуміти “зеленим”, що їх рішення та плани втілити у столиці України мер не дозволить:

Кличко: Щоб б там не говорили і не планували – Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв

Друзі! Напередодні Дня захисника України, що відзначатимемо 14 жовтня, мав честь і приємність вручити відзнаки Київського міського голови — медаль “Честь. Слава. Держава”, воїнам-учасникам бойових дій на сході. А також – нагороди від Президента та уряду киянам – громадським діячам, вчителям та представникам культури.

Понад 28 тисяч киян пройшли через горнило війни на сході України. І багато з них подовжили контракт і сьогодні – на передовій. Ми шануємо і відзначаємо героїв, які зі зброєю в руках захищають нашу землю від агресора. Та тих, хто допомагає українським бійцям – волонтерів, медиків. 385 киян загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, мирне життя в інших містах та містечках нашої держави…

Столиця підтримує учасників бойових дій на сході та їх родини, а також сім”ї загиблих героїв. Вони отримують адресну матеріальну допомогу, кошти на лікування та компенсацію на складне протезування, користуються пільговим проїздом в громадському транспорті. Оздоровлення в санаторіях отримують діти киян – учасників АТО.

І хочу наголосити, столиця і надалі підтримуватиме воїнів-захисників. Що б там не говорили і не планували – Київ надавав і надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих воїнів!

– відповідна заява з`явилася на офіційній сторінці facebook мера міста Києва Віталія Кличко

Мер Києва Віталій Кличко підтримав ветеранв АТО ООС
Мер Києва Віталій Кличко та ветерани АТО/ООСRelated Post