У зв’язку із виконанням робіт із ремонту монолітної залізобетонної плити прогонової будови мосту ім. Є. О. Патона буде частково обмежено рух транспорту у першій смузі руху у напрямку із лівого на правий берег р. Дніпро.

Про це попередили у КК «Київавтодор».

“Через значну кількість робіт, що виконуватимуться під прогоновою будовою мосту, та у зв’язку із неможливістю масштабного обмеження руху мостом завершення робіт заплановано 30 серпня 2018 року”, – зазначили у «Київавтодор».

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-zv-yazku-z-remontom-na-mostu-Patona-bude-obmezheno-ruh-transportu-do-30-serpnya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-zv-yazku-z-remontom-na-mostu-Patona-bude-obmezheno-ruh-transportu-do-30-serpnya-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїмост Патона,рух транспортуУ зв’язку із виконанням робіт із ремонту монолітної залізобетонної плити прогонової будови мосту ім. Є. О. Патона буде частково обмежено рух транспорту у першій смузі руху у напрямку із лівого на правий берег р. Дніпро. Про це попередили у КК «Київавтодор». 'Через значну кількість робіт, що виконуватимуться під прогоновою будовою мосту,...| Київської області та України | Kiev Time