Україна піднялася на 18 позицій в світовому рейтингу відкритості даних. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман:

“Україна піднялась на 18 місць у світовому рейтингу відкритості даних!

Сьогодні вночі World Wide Web Foundation оприлюднили результати  щорічного дослідження Open Data Barometer

(http://opendatabarometer.org) щодо стану розвитку відкритих даних у світі. За останній рік Україна значно покращила свої показники, посівши 44 місце серед 115 країн світу та разом із Грузією зробивши найбільший позитивний «стрибок» у рейтингу.

У сучасному світі розвиток відкритих державних даних має величезний потенціал. Відкриті дані – це не лише підвищення прозорості та ефективності діяльності органів влади, а й шлях до розвитку потужної індустрії – саме на базі державних даних, що стали відкритими, реалізуються успішні соціально-важливі та комерційні проекти, оборот яких в ЄС вже складає сотні мільйонів євро на рік.

Запевняю, що й надалі розвиток відкритих даних залишатиметься одним з головних пріоритетів Уряду.”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Volodimir-Grojsman-premyer-ministr-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Volodimir-Grojsman-premyer-ministr-Ukrayini-150x150.jpgadminВладаЗроблено в УкраїніПолітикаWorld Wide Web Foundation,прем'єр-міністр України Володимир Гройсман,Україна рейтингУкраїна піднялася на 18 позицій в світовому рейтингу відкритості даних. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман: 'Україна піднялась на 18 місць у світовому рейтингу відкритості даних! Сьогодні вночі World Wide Web Foundation оприлюднили результати  щорічного дослідження Open Data Barometer (http://opendatabarometer.org) щодо стану розвитку відкритих даних...| Київської області та України | Kiev Time