Порушуючи Конституцію України попередній і нинішній очільники Міністерства охорони здоров’я, лобіюючи інтереси інших націй, проводять систематичне знищення українців за допомогою, так званої, медичної реформи.

Про це, під час прес-конференції щодо реформи охорони здоров’я, наголосив народний депутат України, член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Сергій Мельничук.
За його словами, закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення через міжнародні організації, так як вона проводиться, є неприпустимим фактом. На Міжнародні закупівельні агенції ПРООН, ЮНІСЕФ, КРАУН ЭЙДЖЕНТС протягом двох років перераховувались кошти. У 2015 році – 2 млрд грн.., у 2016 році – 2,5 млрд грн., а у поточному році планують перевести – 6 млрд. Ці гроші йдуть на закупівлю медичних препаратів для онкохворих і забезпечення ліками інших державних програм, – розповів народний обранець.
«Із 100% коштів, що потрапили за кордон», наголосив він, – «перераховано на організації, які проводять закупівлі – 94%. І дивним чином в Україну були виконані поставки лише на 17% медпрепаратів. Однак, і ці 17 відсотків – це ті медикаменти з критично низькими термінами придатності або взагалі протерміновані. Тобто, фактично від цих препаратів уже за кордоном відмовились і відповідно до міжнародних фармацевтичних правил мали надійти, як гуманітарна допомога або бути утилізованими. Тож виходить, що ми заплатили гроші за непридатні ліки», – пояснив нардеп Сергій Мельничук.
За словами Мельничука, можливо такої ситуації б і не сталося, якби в нашій країні був головний державний санітарний лікар. «В Україні відсутній орган, який наглядає за санітарно-епідеміологічною обстановкою. Це зроблено навмисно, щоб ніхто в нашому суспільстві не контролював дії певних чиновників і структур», – зазначив Сергій Мельничук.
Як повідомив депутат, коли стали відомі подробиці стосовно закупок лікарських засобів та виробів медичного призначення через міжнародні організації за кордоном, то ініціатори медичної реформи вирішили протягнути свою реформу «геноциду» не через профільний комітет, а через комітет соціального політики.
На його думку, ці дії є порушенням всіх норм чинного законодавства і свідчать про державну зраду. Вони лобіюються фармацевтичними компаніями і національностями, що фактично хочуть зайти в Україну і мати українців за рабів.
«Із доповіді Уляни Супрун зрозуміло, що вдень помирає майже півтори тисячі українців. Це відбувається і завдяки тому, що життєво-необхідні ліки не потрапляють до наших громадян із-за кордону. Хочу нагадати, що в 1991 році нас було 52 млн, а зараз за статистичними даними виходить, що залишилося менше 35. Ми бачимо, що в Україні, в умовах війни, діє чийсь стратегічний план щодо знищення української нації. Хтось вкладає великі кошти для запровадження вимирання українців. Тому, український народ, медики, мають стати на захист нації і відстояти справедливість», – підсумував нардеп Сергій Мельничук.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/melnichuk-1024x662.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/melnichuk-150x150.jpgadminВладаЗдоров'яСуспільствомедична реформа,Міністерство охорони здоров’я,Нардеп Сергей Мельничук,реформи,Уляна СупрунПорушуючи Конституцію України попередній і нинішній очільники Міністерства охорони здоров’я, лобіюючи інтереси інших націй, проводять систематичне знищення українців за допомогою, так званої, медичної реформи. Про це, під час прес-конференції щодо реформи охорони здоров’я, наголосив народний депутат України, член Комітету ВР з питань охорони здоров'я Сергій Мельничук. За його словами, закупівля лікарських...| Київської області та України | Kiev Time