Виконавчим комітетом Білоцерківської міськради створено комісію з обстеження об’єктів зовнішньої реклами у Білій Церкві.

Новоствореній комісії у термін до 01 червня 2018 року було доручено:

провести виїзні перевірки з метою виявлення самовільно установлених рекламних конструкцій та обстеження технічного стану існуючих рекламних конструкцій, їх відповідності виданим дозволам та вимогам чинного законодавства.

Також затверджено форму Акту обстеження, за яким комісійно обстежуватимуть об’єкти зовнішньої реклами у Білій Церкві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/UerSPGU7-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/UerSPGU7-707x400-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьРекламаСуспільствоБіла Церква,зовнішня реклама,міськрадаВиконавчим комітетом Білоцерківської міськради створено комісію з обстеження об’єктів зовнішньої реклами у Білій Церкві. Новоствореній комісії у термін до 01 червня 2018 року було доручено: провести виїзні перевірки з метою виявлення самовільно установлених рекламних конструкцій та обстеження технічного стану існуючих рекламних конструкцій, їх відповідності виданим дозволам та вимогам чинного законодавства. Також затверджено...| Київської області та України | Kiev Time