Урядовці обіцяли, що з нового року зарплати наших педагогів зростуть на чверть. За попередніми підрахунками Міністерства освіти, очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні мала становити 7 тисяч 600 гривень, як запевняла Лілія Гриневич.

Зарплата педагогів мала би зрости за рахунок збiльшення окладів бюджетників на 10,1%, додаткового збільшення посадових окладів учителів ще на 10% та підняття мінімального порогу надбавки за престижність на 5%, а максимального – до 30%.

“Після підвищення зарплати кожен учитель у школі отримує від шести до восьми тисяч гривень”, – на початку лютого зазначила Міністр освіти.

Однак, педагоги розгублені, бо не знають, звідки Лілія Гриневич узяла такі суми.

Під час 47-ї сесії депутат Білоцерківської міськради Юрій Петрик відзначив, що в Білій Церкві на здійснення виплат по заробітним платам педагогічним працівникам із задекларованим Урядом країни підвищенням, не вистачає 27 млн. 192,5 тис. грн.

“Сьогодні на рівні держави зроблено все, для того щоб посіяти розбрат і ненависть у середовищі педагогічних працівників. Уряд приймає гарні рішення про підвищення заробітної плати вчителям на 10%, потім піднімають престижність, однак грошима ці рішення не забезпечуються. Після того, як підняли мінімальну заробітну плату до рівня 4200-4270 грн., наші вихователі, хто працює на 0,9 ставки, почали отримувати заробітну плату – 2700 грн. Тобто, жити стало ще краще. Днями відбулось засідання президії профспілки працівників освіти Білої Церкви, голів профспілкових комітетів усіх дошкільних навчальних закладів, які вимагали звернутися від сесії міської ради до голови Київської облдержадміністрації, Міністра освіти і науки України, Прем’єр-міністра України щодо врегулювання цього питання.” – розповів Юрій Петрик.

Педагоги скаржаться, що обіцяної надбавки вони так і не отримали. Як пояснюють у Міністерстві, виділених на регіон грошей на “підвищену” зарплату не вистачає.

Тому, під час 47-ї сесії Білоцерківської міськради, депутат, начальник Управління освіти та науки Юрій Петрик озвучив звернення до голови Київської облдержадміністрації, Міністра освіти і науки України, Прем’єр-міністра України щодо врегулювання питання виплат заробітної плати педагогічним працівникам із задекларованим Урядом країни підвищенням.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, для здійснення цих виплат у повному обсязі, у поточному році Білій Церкві необхідна додаткова державна субвенція в сумі 27 мнл. 192,5 тис. грн. Однак, ці кошти передбачені не були.

Тому, депутати звернулися із проханням при перегляді державного бюджету – розглянути питання виділення додатково необхідної суми для виплат заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної та середньої освіти Білої Церкви.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kobu_kiev_ua_id21439_650x410__1__650x410-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kobu_kiev_ua_id21439_650x410__1__650x410-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,зарплати вчителям,Лілія Гриневич,міськрада,освіта,Юрій ПетрикУрядовці обіцяли, що з нового року зарплати наших педагогів зростуть на чверть. За попередніми підрахунками Міністерства освіти, очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні мала становити 7 тисяч 600 гривень, як запевняла Лілія Гриневич. Зарплата педагогів мала би зрости за рахунок збiльшення окладів бюджетників на 10,1%, додаткового збільшення посадових окладів...| Київської області та України | Kiev Time