Перевірка інформації про небезпечні предмети у приміщеннях судових установ завершена. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Після ретельного обстеження Апеляційного суду у Солом’янському районі столиці на 10-му поверсі вибухотехніки виявили муляж саморобного вибухового пристрою: дві упаковки з-під кави з мобільним телефоном та дротами, які обмотані скотчем. Вилучене направили на експертизу.

На час огляду приміщення Київського апеляційного господарського суду евакуйовували близько 400 осіб. У вказаній будівлі небезпечних предметів та речовин не виявлено.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Apelyatsijnomu-sudi-vyyavyly-mulyazh-samorobnogo-vybuhovogo-prystroyu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Apelyatsijnomu-sudi-vyyavyly-mulyazh-samorobnogo-vybuhovogo-prystroyu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївКриміналПодіїАпеляційний суд Києва,вибухівка,муляж  Перевірка інформації про небезпечні предмети у приміщеннях судових установ завершена. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. Після ретельного обстеження Апеляційного суду у Солом'янському районі столиці на 10-му поверсі вибухотехніки виявили муляж саморобного вибухового пристрою: дві упаковки з-під кави з мобільним телефоном та дротами, які обмотані скотчем. Вилучене направили на експертизу. На час огляду...| Київської області та України | Kiev Time