Депутат Київради Олена Овраменко запрошує всіх на відкриття оновленого пляжу на великому озері Радунка в Дніпровському районі, та обіцяє що всім буде весело та цікаво.

Радунка дуже популярна водойма для відпочинку у жителів сусіднього масиву. Витягнуте в напрямку південь-північ, озеро має довжину 1,4 км, На берегах позначені три пляжі, станція прокату човнів, спортивний майданчик, два дитячих майданчика.

Водойма заросла очеретом, що стали прилистком для диких качок, чаєк-мартинів, водяних курочок, зустрічаються ондатри, є риба. Аби зберегти природнє багатство, жителі масиву і депутати їх округу постійно опікуються озером.

В Дніпровському районі відкрили оновлений пляж

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Dniprovskomu-rajoni-vidkryly-onovlenyj-plyazh2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Dniprovskomu-rajoni-vidkryly-onovlenyj-plyazh2-150x150.jpgKievTimeВладаДніпровський районКиївПодіїДніпровський район,озеро,пляжДепутат Київради Олена Овраменко запрошує всіх на відкриття оновленого пляжу на великому озері Радунка в Дніпровському районі, та обіцяє що всім буде весело та цікаво. Радунка дуже популярна водойма для відпочинку у жителів сусіднього масиву. Витягнуте в напрямку південь-північ, озеро має довжину 1,4 км, На берегах позначені три пляжі, станція...| Київської області та України | Kiev Time