Основна мета майбутнього Центру – адаптувати безпритульних тварин та віддавати в добрі руки.

Відповідно до програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних гуманними методами в Києві планують побудувати Центру захисту тварин, повідомили у Київраді.

Розпочати будівництво Центру, вартість якого складе 103 мільйони гривень, планують вже в 2018 році. Принаймні, постійна комісія з питань бюджету КМР цей проект підтримала. На наступному етапі за нього мають проголосувати депутати Київради.

Разом з тим, у рамках відповідної Програми пропонується впровадити концепцію “Культурний вигул тварин у місті”, удосконалити систему контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин, продовжити роботу зі стерилізації безпритульних котів та собак і повернення їх на місце вилову, під нагляд опікунів. Важливим пунктом Програми буде і просвітницька робота щодо запобігання жорстокому поводженню з тваринами.

Схожа міська цільова Програма діяла у столиці з 2012 до 2016 року. За цей період було стерилізовано майже 40 тисяч безпритульних тварин, тисячі були виловлені, вакциновані, врятовані та прилаштовані до нових власників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Гостомелі рейдери через суд відібрали землю в зоозахисників.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bezpritulni-tvarini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bezpritulni-tvarini-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоКиїврада,Центр захисту тваринОсновна мета майбутнього Центру - адаптувати безпритульних тварин та віддавати в добрі руки. Відповідно до програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних гуманними методами в Києві планують побудувати Центру захисту тварин, повідомили у Київраді. Розпочати будівництво Центру, вартість якого складе 103 мільйони гривень, планують вже в 2018 році. Принаймні,...| Київської області та України | Kiev Time