Автобуси закуплять в рамках реорганізації мережі громадського транспорту Києва.

Комунальне підприємство “Київпастранс” планує придбати 29 автобусів великої місткості до кінця 2017 року. Міському бюджету ця покупка обійдеться у 109,6 мільйонів гривень,які раніше були направлені на інші напрями транспортної інфраструктури, повідомили в КМДА.

“Протягом останніх трьох років міська влада інтенсивно закуповує новий рухомий склад. У цьому році вже придбано 20 сучасних автобусів, 12 трамваїв, ще чекаємо на поставку 17 тролейбусів і решти нових трамваїв PESA та “Електрон”, – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

В рамках співпраці зі Світовим банком, Києву необхідно придбати 225 автобусів, 235 тролейбусів і 65 трамваїв великої місткості. Це дасть змогу реорганізувати маршрутну мережу наземного громадського транспорту столиці та в майбутньому відмовитися від маршрутних таксі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві вийдуть на маршрути нові трамваї польского виробництва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/transport.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/transport-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоГромадський транспорт,КМДААвтобуси закуплять в рамках реорганізації мережі громадського транспорту Києва. Комунальне підприємство 'Київпастранс' планує придбати 29 автобусів великої місткості до кінця 2017 року. Міському бюджету ця покупка обійдеться у 109,6 мільйонів гривень,які раніше були направлені на інші напрями транспортної інфраструктури, повідомили в КМДА. 'Протягом останніх трьох років міська влада інтенсивно закуповує новий...| Київської області та України | Kiev Time